Netherlands

Van Elp Rosalien R.
Sint Maartenskliniek / Sport Medisch Centrum
Steinweglaan 3
6532 AE Nijmegen
smc@maartenskliniek.nl
Zoer-Kosse Mariëtte BHS 
Exercise Therapist – Schroth Based / Co-Owner
Dr. van Deenweg 38a-40
8025 BB Zwolle
mariettezoer@scoliosiscareclinic.com
Gelissen Gaby G.M.J.
Kinderfysiotherapie Welten, Praktijk Logister & Kurvers W.
Schweitzerlaan 14
6419 BB Heerlen
info@logister-fysiotherapie.nl
Peters Annicka A.M.
Cheiron Medisch Centrum Waalre: Oefentherapie Peters
Frederik Hendrikstraat 1
5583 CL Waalre
info@oefentherapie-peters.nl
& Praktijk voor oefentherapie Venlo, Schaapsdijkweg 40, 5913 GM  VENLO
& Praktijk voor oefentherapie Blerick, Ruysstraat 57 A, 5921 VJ  BLERICK
van Bergen Wencke W. 
Praktijk voor Oefentherapie & Kinderoefentherapie
Voorstraat 20
4791 HN Klundert
info@oefentherapieklundert.nl
de Haan Coen C.A.M.
Praktijk voor kindertherapie Geleen
Pieterstraat 4
6166 AR Geleen
info@kinderenjeugdfysiotherapie.nl
Maassen-Peters Margret M.M.P.C.
Praktijk voor fysiotherapie Engels
Kortestraat 20
6101 HC Echt
info@fysiobannier.nl
& Medische Centrum Susteren, Reinoud van Gelderstraat 13D, 6114 EA Susteren
Beugels  Lisa 
Praktijk voor Fysiotherapie en Manuele Therapie Logister & Kurvers
W. Schweitzerlaan 16
6419 BB Heerlen
info@logister-fysiotherapie.nl
Drent R.T. 
Praktijk voor oefentherapie Mensendieck Lindenholt
Leuvensbroek 1200
6546 XS Nijmegen
fysiotherapie@mc-onderdelinde.nl
Huijsmans Eefje E.P.G. 
MediSport VOF
Norbertijnenstraat 77a
6166 AH Geleen
info@medi-sport.nl
Visser  J.J.W.  
Fysiotherapie Berflo Es Veldwijk
Pythagorasstraat 2
7552 TP Hengelo
info@fysiovbe.nl
Potters  J.A.M.
Praktijk voor fysiotherapie
Pastoor Bastiaansensingel 4
4711 EC Sint Willebrord
info@fysiowillebrord.nl
Papa Monique M.  
Praktijk voor fysiotherapie
Pastoor Bastiaansensingel 4
4711 EC Sint Willebrord
info@fysiowillebrord.nl
van de Braak Jan J.W.M. 
Sint Maartenskliniek / Sport Medisch Centrum
Steinweglaan 3
6532 AE Nijmegen
smc@maartenskliniek.nl
Kattenbelt Mike  
Sint Maartenskliniek / Sport Medisch Centrum
Steinweglaan 3
6532 AE Nijmegen
smc@maartenskliniek.nl
Carola C.M. Pals-Romijn
Praktijk voor oefentherapie Cesar Tiel-Passewaaij
Reine Claude 13
4007 ZK Tiel
cpals@oefentherapiecesartiel.nl
Anouk A.M. Alberts
Praktijk voor kinderfysiotherapie Eindhoven Noord
Barrierweg 3e
5622 CL Eindhoven
anouk@kinderfysio.eu
Marie-Louise M.W.J.Smits
Topfysiotherapie Bart van Lith
Prins Clausstraat 1A
5246 TE s HERTOGENBOSCH
marie-louise@verweij-smits.nl
Eefje E.J.W. Schalken-Bastiaans
Praktijk Fysiotherapie Zeeland
Kerkstraat 25
5411 EA Zeeland
kinderfysiozuvo@gmail.com
Erwin E.H.A Tappel 
De Driesprong, praktijk voor gespecialiseerde fysiotherapie
Topweg 46
7559 PH Hengelo
e.tappel@dedriesprong.nu
Jolanda J.G.M.Tappel-Keur
De Driesprong, praktijk voor gespecialiseerde fysiotherapie
Topweg 46
7559 PH Hengelo
j.tappel@dedriesprong.nu
Joëlle J.M. Kevelam
Minkenberg - Theisen
Markt 7
6074 BB Melick
j.kevelam@home.nl
Mirjam M. van de Moosdijk 
Oefentherapie Cranendonck
Dr. Ant. Mathijsenstraat 28a
6021 CL Budel
info@oefentherapiecranendonck.nl
Esther E.M. te Riele 
Praktijk Oefentherapie Son
Bisonlaan 9
5691 GC Son
www.oefentherapieson.nl
sterteriele@gmail.com
Elisa E.J.J.Roelofs - Arkes
Praxis van der Knaap
Itterbeckerstrasse 27
D-49843 Uelsen
elisa_arkes@msn.com
Tjamme T. Kats
Paramedisch Centrum Parkstraat
Parkstraat 6
9401 LJ Assen
tjamme@pcpassen.nl
Jaap de Leve 
Fysio- en kinderfysiotherapie Levenschoot, Gezondheidscentrum Sevenaer
Centrum voor kind en welzijn
Didamseweg 94
6902 PE Zevenaar

& Oude Doesburgseweg 63, 6901 HH Zevenaar
0316-200050 / 06-13768090
delevevdschoot@gmail.com
Seppo S.O. Lindroos 
Rugbalans rugzorg
Standerdmolen 8-029
3995 AA Houten
info@rugbalans.nl
Jayant J.D. Makhan
Rugbalans Rugzorg
Standerdmolen 8-029
3995 AA Houten
info@rugbalans.nl
Pauline (P.G.F.M.) van Gassel - Kapteijns 
Praktijk voor oefentherapie Mensendieck en persoonlijke groei
Venrayseweg 31
5961 AC Horst
06-48151376
http://www.paulinevangassel.nl
paulinevangassel@versatel.nl
Ellen Kepers 
Oefentherapie Cesar
Maaseikerweg 45 6005 AA Weert
Pr Marijkestraat 10 6039 BX Stramproy
0495-541700  06-44778760
www.Cesarweert.nl
or
Mgr. Bekkersplein 9 5076 AZ Haaren (Fysiofit)
06-44778760
Ernestine Mennens 
Fysio Vossener, 
Praktijk voor Kinderfysiotherapie, Fysiotherapie en Manueletherapie
Molièrelaan 132
5924 AN Venlo
077-3824566
emennens@fysiovossener.nl
www.fysiovossener.nl

Monique M.C.G. Kwaspen
Oefentherapie Cesar Weert & Stramproy
Maaseikerweg 45
6005 AA Weert
0031495-541700
http://cesarweert.nl
mcg.kwaspen@home.nl

Maarten M.P.J. Melief
Particuliere Praktijk
Arent Janszoon Ernststraat 599
1082 LD Amsterdam
mmelief@gmail.com

Wencke W.M.K. Kazemier
Praktijk oefentherapie Cesar Wieggers & de Jongste
Omlooppad 2B
2805 RZ Gouda
0031182-581561
www.cesargouda.nl
wencke@cesargouda.nl

& Praktijk oefentherapie Cesar Wieggers & de Jongste
Lester Youngpad 2, 3543 GJ Utrecht
003130-7854433, www.cesarleidscherijn.nlwencke@cesarleidscherijn.nl

Debbie D. Leemans Pauwels
Praktijk "Achter de Blauwe deur"
Brink 4
5236 AR Empel
003173 - 55 14 473
info@achterdeblauwedeur.nl

& Praktijk "Achter de Blauwe deur"
Durendael 34, 5235GP Den Bosch

& Praktijk "Achter de Blauwe deur"
Schijndelseweg 15G, 5271 BK Sint Michielsgestel

Endry H.J. van Garderen – Smit
Praktijk Planetenbaan Kinderfysiotherapie
Planetenbaan 15
3721 KA  Bilthoven
www.praktijkplanetenbaan.nl
contact@praktijkplanetenbaan.nl

Anne Marie A.M.F. Mulders
Mulders Oefentherapie
Schubertlaan 26
7002 C Doetinchem
info@muldersoefentherapie.nl

& Praktijk voor bekkenfysiotherapie en oefentherapie Cesar
Nieuwe weg 5-07, 7261 NL Ruurlo

Ingeborg I.M. Husen
Rugschool
Zeezwaluwstraat 55
2583 RH Den Haag
ingeborghusen@hotmail.com

Hanneke J.M. den Dikken
Mensendieckpraktijk Nieuw-Zuid
Churchill-laan 53a
1078 DG Amsterdam
003120-6626447
info@mensendieck-nieuwzuid.nl

& Medisch Centrum W. Parkweg 48, 1071 HH Amsterdam
00316 12989859( donderdagmiddag-avond)

Marijke M Cieremans
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis
Afd. Orthopedie t.a.v. dr. M. Altena Oosterpark 9
1091 AC Amsterdam
003120-5993013
m.cieremans@olvg.nl

Anouk A.A.M. Verhoeve
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis
Afd. Orthopedie t.a.v. dr. M. Altena Oosterpark 9
1091 AC Amsterdam
003120-5993013
a.a.m.verhoeve@olvg.nl

Rudi R.P.H. Eggenhuizen
Mensendieck praktijk Assendelft
Dorpsstraat 466
1566 BV Assendelft
http://www.mensendieckpraktijkassendelft.nl
mpa@zorgring.nl

Jorinde J.J.C. Praet
Jor Fytaal, Rodedorp 37
4301 HAT Zierikzee
0031111-851479
http://www.jorfytaal.nl/index.php/nl/
jorinde@jorfytaal.nl

Steven S.J.C. Walgers
Balans centrum voor gezondheid en bewegen
Kalmoesdreef 12
3355 EE Papendrecht
sjcwalgers@hotmail.com

Anita A.C.H. Boonen
Praktijk voor oefentherapie Mensendieck
Godsweerderstraat 26
6041 GH Roermond
anita.boonen@online.nl
Marika Sjoukes
Praktijk Joosten, Locatie Waddinxveen
Passage 57
2741 HB Waddinxveen

& Praktijk Joosten, Locatie Moerkapelle
Dorpstraat 7
2751BB Moerkapelle
Tel: 0182-618022
Mail: Info@praktijkjoosten.info
Marlène M.J. Fiers
Pipa Delta, therapie op maat Multidisciplinair paramedisch centrum (kinderen en volwassenen), De Reijenburg 39
5501 LD Veldhoven
003140 - 254 54 23
www.pipadelta.nl
info@pipadelta.nl

Ellen E. Damiaans
Kinder- en jeugdpraktijk de Puzzel
Bevrijdingslaan 59
3665 As (België)
http://www.praktijkdepuzzel.be
ellen@praktijkdepuzzel.be

& Health and Sports, Dorpstraat 64, 6122 CC Buchten
http://www.healthandsports.nl, e.damiaans@healthandsports.nl

Lonneke L.A.G. Moonen
FysioActiveKids
Amentstraat 17b
6039 RA Stramproy
lonnekemoonen@hotmail.com

Jitze J.T. Tichelaar
SMC Papendal
Steinweglaan 3
6532 AE Nijmegen
j.tichelaar@smcp.nl

Monica M.R. Minck
Fysiotherapie Minck
Amstellaan 2B
1442 RX Purmerend
www.fysiotherapieminck.nl
fysiotherapieminck@gmail.com
m.r.minck@upcmail.nl
00316-46523557